Srpen 2011

Jupííííí

29. srpna 2011 v 16:01 Filly
Dostala jsem pár sáčků Filly Fairy... byl tam Divitio... a .... MAGIC!!! MAGIC MAGIC MAGIC!!!! Je to zázrak, ale upřímně, kdybych jsem si měla vybrat jakého koliv Filly, ať už Unicorn, Princess, Fairy, Ice Fairy, Beach nebo Forest, byla by to ... Ginger! A možná i Crystal. Moc jich nemám, jsem začátečník, ale je jich trochu víc.
Tady je můj "stydlivý" seznam:
Luthia
Miracle
Caspian
Divitio
Zoeda
Titania
Piltur
Angel
a samosebou Magic!!!
možná jsem na nějákeho zapomněla, ale co...
A když tak se můžete nějákeho Filly na něco zeptat nebo ho aspoň pozdravit!

To je ale vzláštní

17. srpna 2011 v 11:41 Filly
Nejde mi komentovat, takže jestli někdo ví proč nebo se to někomu už stalo, do komentů. Dík. Ale myslím že je to kvůli mně samé. Vždy to u komentů vyplním, tak se mi objeví: "Vyplněný součet je nesprávný". Hmm...Zamračený

Chcete být SB?

17. srpna 2011 v 11:28
No nvm nvm. Diplíky dělat neumim takže asi ne... že? Ale kdo chce, tak prosím napsat do komentů tohle: blog, nickname a proč chcete SB... vše!

Mám o nich blog, doma jich je 7!

17. srpna 2011 v 11:17
Táák! To máme prázdniny, kdy se mi kupuje dost věcí, ale Filly... 7! LPS mám trochu víc (asi 112) ale... Ty jsem dosbírala. Taky si nemám co vyčítat, stejně je nechci přesbírat! Slibila jsem to mamce... že jich moc nebude... na druhý straně republiky ale jo! Mám tam taťku... kterej mi koupí (občas) co chci! Ale stejně nechci aby to dopadlo jako s LPS!