Září 2011

Aktualitky

24. září 2011 v 10:02 Aktuality
Promiňte že jsem tu nebyla... ale nikdo mi sem nechodí takže...
a) Titania uvítala pár nových koníčků: Elvina, Bouřlivou a Hravou Filly, a od kámošky jsem si na týden půjčila Panda, takže máme celou rodinu.
b) školla! Tó je blbá zpráva
c) Založila jsem nový ranč Etasin.
d) Ctěla bych MPL FiM avatarku... Jakou má např.: Elča,...
e)... Heee-eee-eee-PČÍÍÍÍÍÍÍÍÍK!... mám děsnou rýmu... :(
f) pro milovníky ANIME a MANGA si asi založím nový blog.cz ... Začala jsem sledovat Tokyo mew mew ... vlastně jsem to už skoukla... všecky díly.
----
To je asi vše

Příběh Filly

8. září 2011 v 21:24 | filly-and-lps |  Příběhy Filly koníčků
Jednou se malá Filly procházela po pláži, když v tom uviděla ve vodě něco plavat. Co to bylo? Zaostřila...nic. Šla blíž... viděla ploutev. ,,Jéje, to je velká ryba!" řekla Filly ale nedala si pokoj a šla blíž rovnou do vody. Viděla, jak vykukuje asi 12-ti leté děvče.,,Člověk?" ,,Hříbě?" ,,A...ahoj... Kdopak jsi?" vykoktala nesměle Filly. ,,A-hoj... já jsem víla... mořská víla. A kdo jsi ty?" ,,Já jsem Filly. Ty nemáš jméno? Jak se jmenuješ?" ,,Já jsem Daria. Moc mě těší." ,, Ty asi na souš nemůžeš, viď?" ,,Popravdě ano." ,, Ale ty máš ocas!!!" ,,Tak ho vyměním za nohy!" Když se přeměnila v člověka, šli na úžasnou plážovou party. Už tam skoro byli, ale Daria odbočila na vedlejší cestu. ,,Kam jdeš? Tam party není! Tam je... LES!!!" varovala Dariu Filly. ,, Promiň Filly ale musím něco zařídit." ,,Jdu s tebou!" ,,Dobře. Chcete mít jednoho koníka navíc?" ,,ANO!!! ano ano ano!!!" ,,Tak tedy jdeme pro Iris." ,,Iris? Tu neznám." Ano, je to velmi vyjímečný koník. Má roh a korunu, a tímhle ovládá Barvy světa a Duhu! Má ještě náhrdelník, a díky jemu se může přemněnit na mořského koně!" ,,Tý jo, a kde bydlí?" ,,Ne ne, to ti neřeknu." ,,A proč?" ,,No... Protože... to nevím...." ,,CO??? JAK JI TEDA NAJDEME???" ,,No normálě." *To jsem zvědavá.* myslela si Filly. Došli. Došli na mýtinu. Najednou se uprostřed objevilo světýlko. A postupně sílilo... a sílilo! Když bylo tak široké a silné, vynořila se klisna s Duhovým rohem, korunou s 6-ti křišťály pestrých barev, náhrdelníkem s obrovským diamantem, zlatými kopýtky, fialovo-červenou hřívou a ocasem, zářivími stříbrnými křídly a nebesky-modrými oči. ,,Tý vado... to je...ona???!" málem omdlela Filly.,,Ahoj." řekla Iris medovým hlasem.,, Ahoj Iris, jdeš s náma na mejdan?" pozvala Iris Daria. ,,Mejdan, mejdan, mejdan, mejdan, mejdan!!!" chvěla se touhou Filly. Ale v tom všem viděli stín dalšího pegase. ,,Filly, tak jsem tě našla. Kde se touláš?" řekla s úsměvem Alex. ,,Ahoj Alex! Mám nové kamarádky!" Volala zpátky Filly. ,,Tak jo, letíme na ten mejdan???Teda i když jdeme?!" ,,Jasan!" Tak dorazily na mejdan zrovna v tu chvíli, co si opilý Preclík postavil na sud s pivem a řval:,,Rock 'n' roll, baby (bejby)!!!" Pak když viděl Iris, tak to zopakoval, ale spadl ze sudu přímo na Piltura! Od té doby je Piltur placatý! Ale teď zpátky k příběhu. PAŘILI AŽ DO NOCI AŽ SE VŠICHNI DRSŇÁCI OPILI!!! Nejdéle tam byl Precla se Sally. Před odchodem ho Sally přemlouvala:,,Preclo, pojď domů! Já chci už spát!" ,,Je to moc daleko!" ,,Neštvi mně!!! Bydlíme za rohem!" ,, No tak OKEY." Tak se opilej Precla doplazil domů s 2% pomocí Sally a ve své ložnici prostě sebou plácl na seno a slámu a chrápal. Ještě tu noc myslela Filly na ten úžasný den. -Každý den je kouzelný, když máte dobré přátelé.-
-KONEC-

Budou, budou

5. září 2011 v 20:56 | filly-and-lps
Ták hele, jo? Příští článek (já fakt nvm, jestli 1., 2., nebo 3.) bude příběh... á... bude to Filly... takže je tu něco pro milovníky Filly koníků. Bude tam můj vymyšlený Filly a bude tam postava, taky vymyšlená. Takže člověk, holka, abych Vás trochu seznámila, tak že jse jmenuje Daria. Koník se jmenuje Iris. Hrají tam: Všecky Filly Forest, Beach party, Iris a Daria. Víc Vám k tomu nepovím, protože:
a) není to dodělané
b) kdyby bylo, mohla bych Vám to napsat teď
c) nemohla protože jsem ještě neudělala novou rubriku
Tak se těšte, milovníci Filly koníčků!

Já je chcí

4. září 2011 v 20:35 | filly-and-lps |  LPS
Chcí, chcí, chcí!!! Noví třpytivý LPS!!! Chcíííííííííí!!! Určitě nejsem sama, že?
No, a pak chci:
Lps růžové adoptační centrum (modrý už mám XD)
Lps plyšáka
Lps růžovýho pudla (má zakrztý jedno oko a má culik)
Jelikož Lps tak nesbírám, tak toho moc nechci. Jen tyhle 3 věci!

Zuzkamiadok

3. září 2011 v 9:58 | filly-and-lps |  Filly
Takže bych Vám radila, zoblokujte si zuzkumiadok, protože je mi z ní tak blbě, že na její blog chodim psát jen "pročs to zkopírovala" atd. je tak blbá, zkopírovala Crystal jeden článek (možná víc já nvm), Elče zkopírovala Koníkovské údolí, Fillyóny a "Zachraň Filly koníčky", myslím že Lilibi něco zkopírovala, a už to jméno (Zuzkamiadok) nechci ani slyšet, ani vidět!!! Prostě jí budu říkat kopírka a plagiátorka!!!Křičící